Yardım
Nasıl para çekebilirim?
- Nimetabla.com hesabınızdaki parayı çekebilmeniz için, Nimetabla.com “Hesabım” > ”Üyelik Bilgilerim” > BANKA BİLGİLERİM bölümünde yer alan banka hesap bilgileri alanını (Banka adı ve IBAN bilgilerinizi) eksiksiz doldurmuş olmalısınız.

- Nimetabla.com sitesine üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra “Nimetabla.com “Hesabım” > PARA ÇEK bölümüne ulaşarak, Nimetabla.com hesabınızdan çekmek istediğiniz miktarı girerek para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Herhangi bir üst limit olmaksızın anlaşmalı bankalarımız aracılığıyla yapacağınız para çekme işlemleri haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

- Para çek işlemleri 1 iş günü sonrası hesabınıza yatmaktadır.

- Para çekme talebinizin gerçekleşeceği günün, resmi/dini bayram günleri ile yılbaşı günü olan genel tatil günlerine rastlaması durumunda işleminiz, bu günleri takip eden ilk iş günü gerçekleşecektir.
Banka hesap bilgilerimi nasıl tanımlayabilirim?
Üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, hesap bilgilerinizi “Hesabım” > ”Üyelik Bilgilerim” > BANKA BİLGİLERİM bölümünden tanımlayabilirsiniz.
Burada gerekli olan bilgiler banka adı ve IBAN numarasıdır. Hesap numarasının sizin adınıza açılmış olması gerekmektedir. Yani sadece kendinize ait bir banka hesabına para çekebilirsiniz!

Banka hesap bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
Para çekme talebiniz iptal edilerek tutar Nimetabla.com hesabınıza geri aktarılmış olabilir. “Hesabım” > ”Banka Bilgilerim” menüsünden para çekme talebinizin neden iptal edildiğini öğrenebilirsiniz. Mesai saatleri sona erdiği için para çekme talebiniz gerçekleşmemiş olabilir. İlk iş gününde talebiniz gerçekleşmek üzere beklemektedir.
Para çekme talebinde bulundum ama para banka hesabıma aktarılmadı. Neden olabilir?
Üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, hesap bilgilerinizi “Hesabım” > ”Üyelik Bilgilerim” > BANKA BİLGILERİM bölümünden güncelleyebilirsiniz.
Hesabımda ki parayı başkasının banka hesabına gönderebilir miyim?
Para çekme talepleri sadece üyenin kendi adına kayıtlı banka hesap numarası tanımlandığında gerçekleşir. Hesaplarda isim uyuşmazlığı olması durumunda para çekme talebi iptal edilmektedir
Çekilişler hangi tarihlerde gerçekleştirilir?
Çekiliş, içinde numaraların yazılı olduğu toplar bulunan hareketli kürelerden düşen birer adet topun işaret ettiği rakamların bir araya getirilmesi suretiyle, ikramiye isabet eden numara ve/veya numaraların belirlenmesi esasına dayalı olarak gerçekleştirilir. Ancak, çekiliş işlemleri gelişen teknolojiler kullanılmak suretiyle farklı yöntemlerle de gerçekleştirilebilir. Çekiliş, İdarece oluşturulan çekiliş heyeti tarafından, görevlendirilmesi halinde noter huzurunda, basına ve halka açık olarak yapılır. Çekilişlerde noter de görevlendirilebilir. Noterin bulunamaması ya da katılamaması hallerinde çekiliş ertelenmez, çekiliş, heyetçe gerçekleştirilir.
Çekilişler nasıl gerçekleştirilir?
En yakın tarihli çekilişe ait biletlerin satışı, bir önceki çekilişi izleyen gün satışa sunulur. (Yaklaşık 1 saat sonra)
Biletler en geç ne zaman satın alınabilir?
En yakın tarihli biletlerin satışı, çekilişin başlama saatinden 1 saat öncesine kadar sürer.
Bilet nasıl satın alınır?
Milli Piyango, Bilet Satın Al sayfasından bilet alınabilir.
- "Bilet Türü" seçilir.
- "Hazır Seçenekler" veya "Özel Numara Seçenekleri"nden biri tercih edilir.
- Tercihler belirtilerek "Satın Al" butonuna basılır ve bilet satın alınır.
Satın alınan bilet nereden takip edilebilir?
Biletler "Hesabım" menüsünden "Biletlerim" başlığı altından takip edilebilir.
En fazla kaç adet bilet satın alınabilir?
Üyelerimiz, Nimetabla.com hesabında yeterli miktarda para bulunması durumunda istedikleri miktarda bilet satın alma hakkına sahiptir.
Alınan bileti iptal etme şansım var mı?
Satın alınan biletin iade edilmesi mümkün değildir.
Bilet fiyatlarına KDV dahil midir?
Satın alınan bilet fiyatlarına KDV dahildir.
İkramiyeler ne zamana kadar talep edilebilir?
İkramiyeler 1 yıllık zaman aşımına tabi olup, çekilişin yapıldığı tarihten itibaren 1 yıl süre geçtikten sonra ikramiye ödemesi yapılmaz.
Piyango bileti terimleri nelerdir?
Amorti : Milli Piyango biletinin her çekilişte son rakamına göre biletlere verilmekte olan ikramiye. Değeri biletin değeri kadardır.

Teselli : Milli Piyango biletinin çekilişinde en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının, her hanesindeki rakama göre bir farklılık gösteren ikramiyedir.

Düz Seri : Birbirini sıralı olarak izleyen ve son rakamları 0'dan 9'a veya 0'dan 99'a kadar olan on ve yüz adetten oluşan Milli Piyango biletleridir.

Karışık Seri (Çarpraz Seri) : Birbirini sıralı olarak izlememekle birlikte son rakamları 0'dan 9'a veya 0'dan 99'a kadar olan on veya yüz adetten oluşan Milli Piyango biletleridir.
Çekilişte dağıtılacak ikramiyeleri gösteren plana nereden ulaşabilirim?
Her çekiliş için dağıtılacak ikramiye oranları "Milli Piyango" başlığı altından "İkramiye Planı" sayfasından ulaşabilirsiniz.
Geçmiş döneme ait çekilişte dağıtılan ikramiyeleri gösteren plana nereden ulaşabilirim?
Çekilişlerde dağıtılan ikramiye bilgilerine "Çekiliş Sonuçları" bölümünden ulaşabilirsiniz.
Satın alınan bilete birden fazla ikramiye denk gelebilir mi?
Bir bilete tek ikramiye ödenmesi asıl olup, birden fazla ikramiye isabet etmesi halinde miktarca büyük olan ikramiye ödenir.
İkramiye ödemelerinde, ikramiye miktarı kesintiye uğrar mı?
İkramiyeler hiçbir vergi, resim ve harca tabi değildir. İkramiye ödemeleri sırasında herhangi bir kesinti yapılmaz.
İkramiye ödemesi durdurulabilir mi?
İkramiye ödemesi ancak bir yargı kararına istinaden durdurulabilir. Bu gibi hallerde yargı kararına göre işlem yapılır.
İkramiye ödenme süresi ne kadar?
Biletlere ikramiye ödenme süresi 1 (bir) yıldır. İkramiye ödemesi yapılacak gerçek kişinin fiil ehliyetine sahip olması gerekir. Tüzel kişilerin bu şarta sahip temsilcilerine ödeme yapılır.


Sıkça Sorulan Sorular
Nimetabla.com'a nasıl para yatırabilirim?
Nimetabla.com üye numaranızı kullanarak, üye hesabınıza, bankaların vadesiz mevduat hesaplarından para transferi yapmanız gerekmektedir. Bunun için sadece kendinize ait Nimetabla.com üyelik hesabına para gönderimi yapabilirsiniz.
Anlaşmalı bankalarımızın ödeme kanallarından birinde hesabınız yok ise, Garanti, Akbank veya Finansbank ATM’lerinin kartsız işlemler bölümünden “ÖDEMELER>ŞANS OYUNLARI” adımlarını takip ederek üyelik hesabınıza para gönderebilirsiniz.
Nimetabla.com’a nasıl üye olabilirim?
18 yaşını doldurmuş her TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı nimetabla.com üyesi olabilir. Nimetabla.com üyeliği ücretsizdir. Aşağıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanarak üyeliğinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz:
1. www.nimetabla.com’da ÜYE OL sayfasında yer alan formu doldurarak.
2. 0212 520 55 55 veya 0538 584 79 79 numaralı Nimetabla.com Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Size iletilen üye numaranız ya da üyelik sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresiniz ya da T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile nimetabla.com’a giriş yapabilirsiniz. (Siteden yapacağınız üyelik işleminin hemen ardından siteye otomatik giriş yapmış olacaksınız.
Nimetabla.com'a kimler üye olabilir?
18 yaşını doldurmuş her TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı nimetabla.com üyesi olabilir.
Kişisel bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
Kişisel bilgilerinizi, HESABIM > ÜYE BİLGİLERİM bölümünden bizzat kendiniz güncelleyebilirsiniz. Ya da 0212 520 55 55 – 0538 584 79 79 numaralı Nimet Abla müşteri hizmetlerini arayarak yetkili kişiler tarafından güncelletebilirsiniz.
Bileti Nasıl Satın Alabilirim?
Nimetabla.com hesabınıza para aktardıktan sonra “BİLET SATIN AL” menüsüne tıklayınız.
Ardından açılacak olan sayfadan istediğiniz bir bilet türünü seçiniz.
Satın Alma Seçenekleri:
- Nimet Abla'nın Elinden Bilet Seç.
- Rastgele Bilet Getir.
- Tüm Biletleri Göster.
- Seri Seçimleri Yapabilirsiniz (düz,karışık seri olarak).
İstediğiniz seçimi yaptıktan sonra açılacak olan pencereden satın almak istediğiniz bilet numarasının yanında ki kutucuğa tik atınız ve seçili biletleri al butonuna tıklayınız.
Son olarakta açılacak olan sayfada ödemeyi yap butonuna tıklayarak satın alma işleminizi onaylayınız.
Site içi işlemler hakkında?
Hesap hareketleriniz ve bilet satın alma işlemlerinize ilişkin bilgiler elektronik ortamda kaydedilmektedir.
Ayrıca size sağladığımız hizmetleri geliştirmek amacı ile kayıtlarınızda gerçekleşen her türlü hareket tarafımızca görüntülenmekte ve izlenmektedir.
Bilgilerin saklanması ve muhafazası
Nimet Abla Talih ve Bahis Oyunları A.Ş.kişisel bilgilerinizi itina ile koruyacak ve üçüncü şahıslara kullanım için ifşa etmeyecek ve/veya satmayacaktır.
Kişisel bilgiler, halka açık olmayan özel bir elektronik ortamda muhafaza edilecektir.
Kazandığım ikramiyeleri Nasıl ve Nereden Tahsil edebilirim?
Online olarak aldığınız biletler fiziki olarak elinize geçmemektedir.
Çekiliş sonrası ikramiye kazandığınız takdirde 5.000 TL ve altındaki ikramiye tutarı NIMETABLA.COM'daki hesabınıza yatırılıyor.
Bakiyeniz de ki parayı kendi adınıza ait banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz.
5.000 TL ve üzerinde ikramiye kazandığınız takdirde biletinizi nüfus cüzdanınız ile birlikte gelip ofisimizden alıp Milli Piyango İdaresinden tahsil edebilirsiniz.
Ayrıca çekilişten sonra ikramiye çıkmaması durumunda da gelip biletinizi ofisimizden alabilirsiniz.
Para çek işlemini nasıl yapabilirim?
Nimetabla.com Hesabınıza giriş yaptıktan sonra HESABIM menüsüne tıklayınız ve altından BANKA BİLGİLERİM linkini tıklayınız.
Açılacak olan sayfada kendi adınıza ait olan bir BANKA IBAN no giriniz.
Banka bilginizi tanımladıktan sonra HESABIM menüsü altında PARA ÇEK linkine tıklayınız ve tanımlamış olduğunuz banka bilgilerinizin doğru olduğuna eminim ibaresine tik atınız ve çekmek istediğiniz tutarı giriniz.
Dilediğiniz anda kendi adınıza olan IBAN NO değiştirebilirsiniz.
Önemli : SADECE KENDİ BANKA HESABINIZA para gönderebilirsiniz.Kendi banka hesabınıza gönderilmeyen para çek'ler gerçekleşmemektedir.
Elektronik posta bildirim ve tanıtım mail açma kapama nasıl yapılır?
Tarafınıza herhangi bir bildirim ve tanıtım maili gelmesini istemiyorsanız, aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.
1) Hesabınıza giriş yapınız.
2)"Hesabım" menüsü altında "Üye Bilgilerim" linkine tıklayınız.
3)Açılan sayfada "Nimetabla.com E-bülten aboneliği" altında bana e-bülten gönderilsin yazısının yanında ki kutucuğu boş bıraktığınız takdirde tarafınıza herhangi bir tanıtım veya bildirim
e-postası gitmeyecektir.
Kutucuğu işaretlediğiniz takdirde tarafınıza tanıtım ve bildirim e-postası almak istediğinizi istemiş olursunuz.
Nimet Abla Google Play(Android) uygulamasını telefonuma nasıl indirebilirim?
1) Cihazınızın taraycısından www.nimetabla.com sitesine gidiyorsunuz. Açılan Ana Ekran'da Uygulama'ya git butonuna basıyorsunuz.
2) Çıkacak olan Pop up penceresinde "Dosya İndirilsin mi?" sorusuna İndir'i seçerek devam ediyorsunuz.
3) Dosyayı indirdikten sonra "Dosya'yı aç" butonuna tıklıyorsunuz.
4) Dosya açılmadan önce sizden cihazınızın "Ayarlar" menüsünden Bilinmeyen Uygulamaları Yükle kısmına gelip "Bu kaynağa izin ver" fonksiyonunu aktif hale getiriyorsunuz.
5) Daha sonra telefonunuzun Dosyalar klasörünü açıp "Kurulum Dosyaları'ndan indirilmiş olan Nimet Abla uygulamasını görebilirsiniz.
6) Uygulamanın logosuyla beraber gözükecek olan kısmına tıkladığınızda uygulama cihazınıza indirilecektir.
Nimet Abla mobil uygulaması ile devam etmek ister misiniz ?
Mobil web sitesine devam et