Oynadığım Sayısal Kupoları Favorilere Ekleyebilir miyim?
Süper On Numara, Süper Sayısal Loto, Para Loto, Süper Şans Topu gibi oyunlarda oynadığınız Kuponları Favorilere ekleyip oynayabilirsiniz. Bir sonraki oynayacağınız kuponda “Favori Kuponlarımdan” seçip bulabilirsiniz.
Süper Sayısal Loto oyunu nasıl oynanır?
Süper Sayısal Loto oyunu; Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur. 1’den 49’a kadar yer alan sayı kümesi içerisinden 6 farklı sayının seçilmesiyle oynanır.
Süper Sayısal Loto çekilişleri hangi günler yapılır?
Süper Sayısal Loto oyun çekilişleri, Çarşamba günleri saat 21:45’de ve Cumartesi günleri saat 21:15’de yapılır.
Süper Sayısal Loto oyunlarını hangi saat aralığında oynayabilirim?
Süper Sayısal Loto oyunlarını çekilişin gerçekleştirilmesinin ardından 00:00’dan itibaren başlayarak bir sonraki çekiliş günü, çekilişten 2 saat öncesine kadar oynayabilirsiniz.
Süper Sayısal Loto’da nasıl ikramiye kazanırım?
Süper Sayısal Loto’da yapılan çekişte 6 bilen, 5 bilen, 4 bilen veya 3 sayıyı birlikte tahmin edenler ikramiye kazanma hakkını sahip olurlar.
Süper Sayısal Loto’da 1 kolon bedeli ne kadardır?
Süper Sayısal Loto’da 1 kolon bedeli 1.50 TL’dir.
Süper Sayısal Loto’da ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılır mı?
Süper Sayısal Loto’da ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılmamaktadır.
Süper Sayısal Loto ikramiyeleri nasıl ödenir?
Süper Sayısal Loto’da bir kolonda 20.000 TL’nin altındaki tüm ikramiye kazançlarınız Nimetabla hesabınıza otomatik olarak aktarılmaktadır. Süper Sayısal Loto’da bir kolonda 20.000 TL ve üstündeki ikramiye kazançlarınız için Milli Piyango İdaresi’nin belirlediği aşağıdaki prosedürlere göre işlem yapılmaktadır.

  • Sanal Bayiler tarafından, Milli Piyango İdaresi ile MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) arasında yapılan protokol hükümleri gereğince; bilet sahibinin kimlik tespitine yönelik olarak "İkramiye Ödeme Formu" üye tarafından doldurulur
  • Üye tarafından belge Nimetabla.com’a iletilir
  • İlgili belge Galatasaray (İstanbul) Milli Piyango Şubesi’ne Nimetabla tarafından gönderilerek, ödeme yapılabilmesi adına İdare'den onay alınır
Bu prosedürlerin tamamlanmasının ardından, en geç 2 iş günü içerisinde bir kolon kazancı 20.000 TL ve üzerindeki ikramiye tutarları Nimetabla.com üye hesaplarına aktarılır.
Nimet Abla mobil uygulaması ile devam etmek ister misiniz ?
Mobil web sitesine devam et