Oynadığım Sayısal Kupoları Favorilere Ekleyebilir miyim?
Süper On Numara, Süper Sayısal Loto, Para Loto, Süper Şans Topu gibi oyunlarda oynadığınız Kuponları Favorilere ekleyip oynayabilirsiniz. Bir sonraki oynayacağınız kuponda “Favori Kuponlarımdan” seçip bulabilirsiniz.
Süper Şans Topu nasıl oynanır?
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, Süper Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan şans oyunudur. Süper Şans Topu, 1’den 34’e kadar yer alan ilk sayı kümesi içerisinden 5 farklı sayının ve 1’den 14’e kadar yer alan ikinci sayı kümesi içerisinden 1 sayının seçilmesiyle oynanır.
Süper Şans Topu ikramiye grupları nelerdir?
Süper Şans Topu oyununda ikramiye grupları; (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1)’dir.
Süper Şans Topu çekilişleri hangi günler yapılır?
Süper Şans Topu oyunu çekilişleri, Çarşamba günleri saat 21:15’de yapılır.
Süper Şans Topu oyunlarını hangi saat aralığında oynayabilirim?
Süper Şans Topu oyunlarını çekilişin gerçekleştirilmesinin ardından 00:00’dan itibaren başlayarak bir sonraki çekiliş günü, çekilişten 2 saat öncesine kadar oynayabilirsiniz.
Süper Şans Topu oyununda 1 kolon bedeli ne kadardır?
Süper Şans Topu oyununda 1 kolon bedeli 1 TL’dir.
Süper Şans Topu oyununda ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılır mı?
Süper Şans Topu oyununda ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılmamaktadır.
Süper Şans Topu ikramiyeleri nasıl ödenir?
Süper Şans Topu oyununda bir kolonda 20.000 TL’nin altındaki tüm ikramiye kazançlarınız Nimetabla.com hesabınıza otomatik olarak aktarılmaktadır. Süper Şans Topu’nda bir kolonda 20.000 TL ve üstündeki ikramiye kazançlarınız için Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği aşağıdaki prosedürlere göre işlem yapılmaktadır.

  • Sanal Bayiler tarafından, Milli Piyango İdaresi ile MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) arasında yapılan protokol hükümleri gereğince; bilet sahibinin kimlik tespitine yönelik olarak "İkramiye Ödeme Formu" üye tarafından doldurulur
  • Üye tarafından belge Nimetabla.com’a iletilir
  • İlgili belge Galatasaray (İstanbul) Milli Piyango Şubesi’ne Nimetabla tarafından gönderilerek, ödeme yapılabilmesi adına İdare'den onay alınır.
Bu prosedürlerin tamamlanmasının ardından, en geç 2 iş günü içerisinde bir kolon kazancı 20.000 TL ve üzerindeki ikramiye tutarları Nimetabla.com üye hesaplarına aktarılır.
Nimet Abla mobil uygulaması ile devam etmek ister misiniz ?
Mobil web sitesine devam et