Oynadığım Sayısal Kupoları Favorilere Ekleyebilir miyim?
Süper On Numara, Süper Sayısal Loto, Para Loto, Süper Şans Topu gibi oyunlarda oynadığınız Kuponları Favorilere ekleyip oynayabilirsiniz. Bir sonraki oynayacağınız kuponda “Favori Kuponlarımdan” seçip bulabilirsiniz.
Süper On Numara oyunu nasıl oynanır?
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-80 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan, 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiç bir numarayı doğru tahmin edemeyenlerin ikramiye kazanmasına dayanan şans oyunudur. Süper On Numara, 1’den 80’e kadar yer alan sayı kümesi içerisinden 10 farklı sayının seçilmesiyle oynanır.
Süper On Numara çekilişleri hangi günler yapılır?
Süper On Numara oyunu çekilişleri, her gün saat 20:15’te yapılmaktadır.
Süper On Numara oyunlarını hangi saat aralığında oynayabilirim?
Süper On Numara oyunlarını çekilişin gerçekleştirilmesinin ardından 00:00’dan itibaren başlayarak bir sonraki çekiliş günü, çekilişten 2 saat öncesine kadar oynayabilirsiniz.
Süper On Numara oyununda ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılır mı?
Süper On Numara oyununda ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılmamaktadır.
Süper On Numara oyununda 1 kolon bedeli ne kadardır?
Süper On Numara oyununda 1 kolon bedeli 1 TL’dir.
Süper On Numara ikramiyeleri nasıl ödenir?
Süper On Numara’da bir kolonda 20.000 TL’nin altındaki tüm ikramiye kazançlarınız Nimetabla.com hesabınıza otomatik olarak aktarılmaktadır. Süper On Numara’da bir kolonda 20.000 TL ve üstündeki ikramiye kazançlarınız için Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği aşağıdaki prosedürlere göre işlem yapılmaktadır.

  • Sanal Bayiler tarafından, Milli Piyango İdaresi ile MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) arasında yapılan protokol hükümleri gereğince; bilet sahibinin kimlik tespitine yönelik olarak "İkramiye Ödeme Formu" üye tarafından doldurulur
  • Üye tarafından belge Nimetabla.com’a iletilir
  • İlgili belge Galatasaray (İstanbul) Milli Piyango Şubesi’ne Nimetabla tarafından gönderilerek, ödeme yapılabilmesi adına İdare'den onay alınır.
Bu prosedürlerin tamamlanmasının ardından, en geç 2 iş günü içerisinde bir kolon kazancı 20.000 TL ve üzerindeki ikramiye tutarları Nimetabla.com üye hesaplarına aktarılır.
Nimet Abla mobil uygulaması ile devam etmek ister misiniz ?
Mobil web sitesine devam et