Oynadığım Sayısal Kupoları Favorilere Ekleyebilir miyim?
Süper On Numara, Süper Sayısal Loto, Para Loto, Süper Şans Topu gibi oyunlarda oynadığınız Kuponları Favorilere ekleyip oynayabilirsiniz. Bir sonraki oynayacağınız kuponda “Favori Kuponlarımdan” seçip bulabilirsiniz.
Para Loto oyunu nasıl oynanır?
Para Loto oyunu; Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur. 1’den 54’e kadar yer alan sayı kümesi içerisinden 6 farklı sayının seçilmesiyle oynanır.
Para Loto çekilişleri hangi günler yapılır?
Para Loto oyunu çekilişleri, Perşembe günleri saat 21:15’de yapılır.
Para Loto oyunlarını hangi saat aralığında oynayabilirim?
Para Loto oyunlarını çekilişin gerçekleştirilmesinin ardından 00:00’dan itibaren başlayarak bir sonraki çekiliş günü, çekilişten 2 saat öncesine kadar oynayabilirsiniz.
Para Loto’da 1 kolon bedeli ne kadardır?
Para Loto’da 1 kolon bedeli 2 TL’dir.
Para Loto’da ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılır mı?
Para Loto’da ikramiye kazancından vergi kesintisi yapılmamaktadır.
Para Loto ikramiyeleri nasıl ödenir?
Para Loto’da bir kolonda 20.000 TL’nin altındaki tüm ikramiye kazançlarınız Nimetabla.com hesabınıza otomatik olarak aktarılmaktadır. Para Loto’da bir kolonda 20.000 TL ve üstündeki ikramiye kazançlarınız için Milli Piyango İdaresi'nin belirlediği aşağıdaki prosedürlere göre işlem yapılmaktadır.

  • Sanal Bayiler tarafından, Milli Piyango İdaresi ile MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) arasında yapılan protokol hükümleri gereğince; bilet sahibinin kimlik tespitine yönelik olarak "İkramiye Ödeme Formu" üye tarafından doldurulur
  • Üye tarafından belge Nimetabla.com’a iletilir
  • İlgili belge Galatasaray (İstanbul) Milli Piyango Şubesi’ne Nimetabla tarafından gönderilerek, ödeme yapılabilmesi adına İdare'den onay alınır.
Bu prosedürlerin tamamlanmasının ardından, en geç 2 iş günü içerisinde bir kolon kazancı 20.000 TL ve üzerindeki ikramiye tutarları Nimetabla.com üye hesaplarına aktarılır.
Nimet Abla mobil uygulaması ile devam etmek ister misiniz ?
Mobil web sitesine devam et